Ogłoszenie dla zamierzających zawrzeć Sakrament małżeństwa

W związku z wprowadzeniem nowego ujednoliconego w diecezji cyklu 9 katechez przedmałżeńskich   w ramach przygotowania bliższego do tego Sakramentu informujemy:

Katechezy dla par z dekanatu garwolińskiego zamierzających zawrzeć związek małżeński będą odbywały się co kwartał w Poradni rodzinnej w Garwolinie (Budynek Sali katechetycznej przy ul. Staszica 11)

Katechezy dla narzeczonych zamierzających zawrzeć związek małżeński odbędą się w nastęujących terminach:

• 17.XI., 24.XI., 01.XII - 2013 r.
  • okres Wielkiego Postu 2014 r.
  • początek czerwca 2014 r.

Spotkania rozpoczynają się o godz. 9.00 i trwają do godz. 12.00

Odbycie tych katechez jest warunkiem rozpoczęcia przygotowania do Małżeństwa  w kancelarii parafialnej

Zapisy drogą elektroniczną na adres: rodzina@parafiagarwolin.pl

lub sms: 787705057

Przy zapisie podajemy imiona i nazwiska  obojga narzeczonych, parafię zamieszkania i parafię w której będzie ślub.

Przygotowanie bezpośrednie do sakramentu małżeństwa w Dekanalnej Poradni Rodzinnej czyli spotkanie z doradcą życia rodzinnego (Tel. 787705057 lub prywatny numer podany przez grzeczność: 660 668185)  i warsztaty dotyczące rozpoznawania płodności rozpoczynać się będą konferencją wstępną w drugą niedzielę każdego miesiąca o godz. 9.00. Lub w sobotę po drugiej niedzieli miesiaca od godz 9.00 do 10.00

Następnie każda z par umawia się na indywidualne spotkania z doradcą życia rodzinnego.

Szczegółowe informacje dla zamierząjących zawrzeć małżeństwo w naszej parafii znajduja sie tu: